Friday, December 16, 2011

Hinda Aaviksoo tegemisi haridusministrina!

Päevaleht on algatanud traditsioonilise ministrite hindamise. Mina soovitan erilise tähelepanuga hinnata haridusminister Aaviksoo ja eksminister jutumees Lukase tegevust. 

Kui endal midagi seoses hariduses viimasel ajal  korda saadetuga meenuma ei hakka, siis võib facebookilehel Õpetajale vääriline palk  oma mälu värskendamas käia. Oleme sinna rahva abiga kogunud märkimisväärse hulga viiteid haridusteemadega seotud artiklitele, intervjuudele ja muidugi kogunud inimeste arvamusi, kommentaare ja märkusi. 

Rahandusminister Ligi on ikka olnud märkamatu mees, aga tuletaksin meelde tema esinemist EFSF eelnõud tutvustades septembri lõpupäevadel, kus just Ligi surus läbi seaduse, mille viimase versiooniga tutvumiseks jäi riigikoguliikmetel aega vähem kui 30 minutit. Panen siia lingi stenogrammini, milles Ligi "tutvustab" riigikoguliikmetele EFSF eelnõu esimest versiooni ja " vastab" tekkinud küsimustele.

Olgu selle euro ja majanduskriisiga kuidas on, aga riigikogulaste käitumine ei olnud demokraatlik ja eriliselt hiilgas sellel nädalal muidugi hr Ligi! 

Lisan siia viite minu poliitikast kirjutatud blogipostitustele, kust võib hulgaliselt lisaviiteid leida. 

No comments: