Monday, April 21, 2014

Aprilli ja märtsi populaarsed postitused

Häid lihavõtteid! 
2014. aasta esimese kvartali blogipidamine ei ole kõige viljakamaks osutunud. Ilmselt on probleemiks minu järjest suurem liikuvus ja killustumine mitmesuguste sotsiaalmeedia kanalite vahele (twitter @tammevelin, instagram @evelintamm, slideshare, soundcloud jne). Teisalt pean loenguid (Eestis ja Rootsis), päris palju tunde töötan arhiivides ja käin konverentsidel. Lihtsalt ei jäägi aega, et midagi blogis avaldada, kuigi kirjutanud olen päris palju. Sealjuures olen avaldanud senisest rohkem nii digitaalse- kui pabermeedia vahendusel.

Eelmisel aastal märtsis asutasin digiajakirja "Naiste Hääl" ja tänaseks on sellel platvormil nii lugejaid kui kirjutajaid. Kavas on ajakirja kujundus tõsisemalt ette võtta ja muutuda professionaalsemaks. Paistab, kas järgmisel aastal, kui teist juubelit saab tähistada, on lehe kujundus ja sisu juba uuel tasemel.

Teen siis kokkuvõtte viimase kuu kõige populaarsematest postitustest. Iseloomulik on see, et vanad postitused on endiselt aktuaalsed. Inimesed käivad ikka veel ja loevad vihakõnest, loevad Brit Kerbo blogile kirjutatud kommentaari, loevad artiklit vabadusest ja kasvatusest, mille kirjutasin juba 2011 aastal. On ka kommenteerijaid ja selle üle on ainult hea meel. Aitäh!    

Apr 16, 2014, 2 comments

Apr 15, 2014

Mar 26, 2014, 10 comments

Jun 12, 2011


No comments: